Fizjokompleks
DNO MIEDNICY- ciąża, poród, połóg, ANATOMIA I ĆWICZENIA

DNO MIEDNICY- ciąża, poród, połóg, ANATOMIA I ĆWICZENIA

DNO MIEDNICY-ciąża,poród,połóg, ANATOMIA I ĆWICZENIA

99,99 zł
Brutto

Wybierz ilość:

 

BLIK

 

Przelewy24

 

PayU

W magazynie: 3 szt

Wysyłka: Natychmiast

Koszt dostawy: 11,99 zł

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk będzie zawierał 9 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,80 zł.


Dno miednicy – ciąża, poród, połóg. Anatomia i ćwiczenia. została napisana z myślą o specjalistach (fizjoterapeutach uroginekologicznych, położnych, lekarzach), ale też o każdej kobiecie. Celem książki „Dno miednicy” jest pomóc kobietom w poznaniu ich własnej miednicy oraz struktur z nią związanych, a także utrzymać je w dobrej kondycji, szczególnie w czasie ciąży oraz w okresie okołoporodowym, ale też przez całe życie. Miednica oraz jej zawartość to bardzo ważny, ale wciąż niedoceniany obszar anatomiczny i funkcjonalny.

Książka Dno miednicy

 

Książka Dno miednicy została zaprojektowana w taki sposób, aby uczynić temat dna miednicy zrozumiałym dla wszystkich kobiet. Z kolei specjaliści odnajdą tu ustandaryzowany język anatomiczny i bogatą, poprawną merytorycznie treść. Wielkim atutem książki „Dno miednicy” jest ponad 250 niemal przestrzennych rycin, które wyczerpująco ilustrują każdy ważny aspekt anatomii miednicy i wskazują Czytelnikowi, w jaki sposób wykonywać przedstawione ćwiczenia – czyniąc jej treść bardzo przystępną i zrozumiałą.

Jej autorka Blandine Calais-Germain ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w nauczaniu ruchu. Jej kariera zawodowa rozpoczęła się od tańca i zaprowadziła ją na studia fizjoterapeutyczne. W tej dyscyplinie ruch poddawany jest analizie zarówno w odniesieniu do aspektów neurofizjologicznych, jak i biomechanicznych, co pozwala szerzej spojrzeć na mechanizm ruchu.

Dzięki integracji tańca z fizjoterapią Autorka rozwinęła innowacyjną metodę przekazywania wiedzy o strukturach anatomicznych w odniesieniu do ruchu. Wśród innych pozycji Autorki znajdują się: Anatomie pour le mouvement (Anatomia ruchu), która została przetłumaczona na kilkanaście języków i rozeszła się na całym świecie w ponad  milionie egzemplarzy oraz Anatomie pour la voix (Anatomia głosu).

3 Przedmioty
Podobne produkty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło