Fizjokompleks
Pływanie Niemowląt Krzysztof Pietrusik

Pływanie Niemowląt Krzysztof Pietrusik

Pływanie Niemowląt Krzysztof Pietrusik to nie tylko nauka pływania, ale również doskonała okazja do budowania więzi między rodzicem a dzieckiem. Rodzice mają możliwość aktywnego udziału w zajęciach, co wzmacnia więź emocjonalną i daje im radość z obserwowania postępów swojego malucha.

45,90 zł
Brutto

Wybierz ilość:

 

BLIK

 

Przelewy24

 

PayU

W magazynie: 4 szt

Wysyłka: Natychmiast

Koszt dostawy: 11,99 zł

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk będzie zawierał 4 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,80 zł.


Opis produktu

Drugie wydanie wyjątkowej na rynku wydawniczym książki „Pływanie niemowląt” z 2012 roku. Jest to niezwykle wartościowa publikacja naukowo-dydaktyczna, która zawiera elementy opracowania naukowego i doskonale przygotowanego podręcznika dydaktycznego. Zwartość publikacji i jej konkretność powodują, że łatwo będzie znaleźć jej odbiorców w gronie osób bezpośrednio zainteresowanych pływaniem niemowląt, jak również przekonać osoby, które jeszcze z tym zagadnieniem do czynienia nie miały, do uczestnictwa w owym niezwykle wartościowym i cennym zjawisku społecznym, które staje się swoistym znakiem naszych czasów.

Autor książki „Pływanie niemowląt” – dr Krzysztof Pietrusik jest nauczycielem akademickim zatrudnionym w Zakładzie Pływania i Ratownictwa Wodnego Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. To autor kilkudziesięciu publikacji oraz uczestnik szeregu konferencji metodycznych i naukowych w zakresie kultury fizycznej, a także autor programów i wykładowca na kursach instruktorsko-trenerskich. Jest metodykiem i autorem programów nauczania pływania, prezenterem wszelkich form aktywności fizycznej w środowisku wodnym dla dzieci i młodzieży oraz osób w wieku dorosłym.

4 Przedmioty
Podobne produkty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło