Fizjokompleks
  • Nowy

4FIZJO Model anatomiczny stawu skokowego z więzadłami 3D w skali 1:1

Model anatomiczny stawu skokowego - idealny element wyposażenia dla studentów medycyny, fizjoterapeutów i lekarzy ortopedów. Model w naturalnych rozmiarach precyzyjnie odwzorowuje budowę anatomiczną stopy, umożliwiając głębsze zrozumienie struktury i funkcji tego ważnego stawu.

104,90 zł
Brutto natychmiast

Wybierz ilość:

 

BLIK

 

Przelewy24

 

PayU

Ostatnie sztuki

Wysyłka: Natychmiast

Koszt dostawy: 11,99 zł

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 10 punktów lojalnościowych. Twój koszyk będzie zawierał 10 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,00 zł.


polecane do tego produktu

Model stawu skokowego 3D

Model stopy człowieka to doskonałe wyposażenie gabinetów lekarskich, fizjoterapeutycznych, poradni ortopedycznych oraz sal uniwersyteckich. Sprawdzi się również doskonale w szkołach na zajęciach z przedmiotów ścisłych. Funkcjonalny model stawu skokowego z uwzględnionymi więzadłami stanowi niezastąpioną pomoc dydaktyczną, umożliwiającą wygodne zapoznanie się z budową ludzkiego układu kostnego.


Parametry:

Kolor: naturalna biel kości

Skala: 1:1 (rzeczywista)

Wymiary stopy: 22 × 22 cm

Wymiary podstawy: 12 × 12 × 2,3 cm

Materiał: tworzywo sztuczne PVC

Podstawa w zestawie

Model dydaktyczny ludzkiej stopy o naturalnych rozmiarach cieszy się dużą popularnością wśród szkół oraz uczelni jako pomoc w procesie edukacyjnym. Znajduje także zastosowanie jako wsparcie wizualne w gabinetach lekarskich, fizjoterapeutycznych oraz ortopedycznych. Taki model ułatwia lekarzom i terapeutom prezentację oraz omawianie różnych problemów medycznych podczas konsultacji z pacjentami. Dodatkowo pozwala zrozumieć, jakie zmiany zachodzą w kościach i więzadłach w przypadku kontuzji, skręceń oraz urazów stopy. Jest również przydatny jako narzędzie dydaktyczne na lekcjach w szkołach i na uczelniach, zwłaszcza na kierunkach medycznych.

2 Przedmioty
Podobne produkty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło