Fizjokompleks
  • Nowy

Elektrostymulator COMBO PRO+

Elektrostymulator PRO+ to innowacyjne urządzenie medyczne, które wykorzystuje technologię elektrostymulacji do poprawy krążenia, łagodzenia bólu, rozluźnienia i wzmocnienia mięśni. Z certyfikatem medycznym CE 2460. Jest to wyrób medyczny, używaj go zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą. 

339,00 zł
Brutto natychmiast

Wybierz ilość:

 

BLIK

 

Przelewy24

 

PayU

Ostatnie sztuki

Wysyłka: Natychmiast

Koszt dostawy: darmowa

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 33 punktów lojalnościowych. Twój koszyk będzie zawierał 33 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 6,60 zł.


polecane do tego produktu

Elektrostymulator PRO+

to zaawansowane urządzenie medyczne, które wykorzystuje impulsy elektryczne do łagodzenia bólu mięśni, poprawy krążenia, rozluźnienia mięśni, a także wzmocnienia mięśni i ścięgien. Posiada certyfikat medyczny CE 2460 i jest zgodny z dyrektywą 93/42/ECC, co gwarantuje jego bezpieczeństwo i skuteczność.


Co Zawiera Zestaw?

✔urządzenie

✔kabel do ładowania

✔instrukcja obsługi w języku polskim, angielskim, czeskim, słowackim

✔komplet 8 elektrod 5 × 5 cm

✔komplet przewodów połączeniowych.

Dla Kogo Jest Elektrostymulator?

Elektrostymulator jest idealny dla osób pragnących poprawić sprawność swoich mięśni i ścięgien. Pomaga w łagodzeniu bólu mięśniowego i stawów, rozluźnieniu mięśni, poprawie krążenia oraz wzmocnieniu mięśni.

Parametry Techniczne:

✔Model R-C101C

✔4 kanały

✔50 programów

✔intensywność od 0 do 40

✔Zasilany jest za pomocą akumulatora, co zapewnia mobilność i wygodę użytkowania.


Elektrostymulator PRO+ przenośne urządzenie o wielu zaletach

 Posiada możliwość podłączania dodatkowych akcesoriów, co pozwala dostosować terapię do indywidualnych potrzeb. Duży wyświetlacz i intuicyjna obsługa ułatwiają nawigację i personalizację ustawień. Ponadto niewielkie rozmiary sprawiają, że można go zabrać ze sobą w podróż. To kompaktowe, wygodne i elastyczne narzędzie, które oferuje terapię elektrostymulacyjną w dowolnym miejscu i czasie. Jest to urządzenie zasilane na akumulator, dzięki czemu świetnie sprawdzi się nawet podczas długich podróży.


Tryby Stymulacji

Tryb TENS 

Tryb elektrostymulacji, który łagodzi ból. Impulsy elektryczne przesyłane przez elektrody na skórze blokują sygnały bólowe do mózgu. TENS jest skuteczny w łagodzeniu różnych rodzajów bólu, jak ból pleców czy neuralgia. Można dostosować intensywność i częstotliwość impulsów.

Stymulacja EMS 

Tryb elektrostymulacji, który stymuluje mięśnie. To idealny wybór dla sportowców. Impulsy elektryczne pobudzają i wzmacniają mięśnie. EMS pomaga budować siłę i wytrzymałość mięśni, poprawiać krążenie i wspomagać rehabilitację po urazach. Dostosowując intensywność i częstotliwość impulsów, można dostosować trening do swoich potrzeb.


Bezpieczeństwo i Praktyczność:

Urządzenie posiada funkcję blokowania klawiatury, czujnik wykrywania otwartego obwodu i pamięć ustawień ostatniego programu. Jest to przenośne urządzenie, które można zabrać w podróż, oferując terapię elektrostymulacyjną w dowolnym miejscu i czasie.


Przeciwwskazania:

Elektrostymulacja jest niewskazana w przypadku osób z rozrusznikiem serca, w ciąży, z uszkodzoną lub wrażliwą skórą, chorobami serca i układu krążenia, nowotworami oraz padaczką.


Zalety Produktu:

Elektrostymulator PRO+ oferuje wygodę, mobilność i elastyczność, umożliwiając terapię elektrostymulacyjną w dowolnym miejscu i czasie. Jest to wysokiej jakości i bezpieczne urządzenie, które pomaga poprawić zdrowie i dobrostan użytkowników.

2 Przedmioty
Podobne produkty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło