.

Aktywne filtry

Książka jest doskonałym wsparciem dla wszystkich rozpoczynających przygodę z Integracją Strukturalną. Nie zawiedzie również Czytelników obeznanych z tematem. Jest to tłumaczenie wspaniałego podręcznika, który przybliża zagadnienia coraz popularniejszej w Polsce metody Integracji Strukturalnej – zwanej Rolfingiem. Ta fascynująca metoda, która została po raz pierwszy zaprezentowana światu przez dr Idę Rolf jest ciągle „żywa” – tzn. że wciąż się rozwija i ewoluuje.

Szybki Podgląd

Suche igłowanie w terapii mięśniowo - powięziowych punktów spustowych 

Igłoterapia – podręcznik. Suche igłowanie w terapii mięśniowo-powięziowych punktów spustowych to pozycja, w której zawarto precyzyjne i niezbędne kryteria umożliwiające identyfikację, a następnie terapię mięśniowo-powięziowych punktów spustowych przy wykorzystaniu cienkiej igły. Ten podręcznik jest zwięzły i wyczerpujący, a przy tym bogato ilustrowany, dzięki czemu stanowi świetny materiał źródłowy dla terapeutów uczących się techniki suchego igłowania.

Szybki Podgląd

Carla Stecco

Szybki Podgląd

Masaż Tkanek Głębokich z kursem DVD

Tym razem książka została uzupełniona o
płytę z pełnym, 3 godzinnym kursem DVD

Szybki Podgląd

Nakładem Wydawnictwa WSEiT 13 maja 2011 ukazało się pierwsze polskie wydanie bestsellera "Rozluźnianie mięśniowo - powięziowe" Carol J. Manheim - tłumaczenie czwartego amerykańskiego wydania "The Myofascial Release Manual".

Szybki Podgląd

Joanne Elphinston 

Biomechanika praktyczna i systematyczny trening dla osiągnięcia wydajności ruchowej i zapobiegania urazom

Szybki Podgląd

James Earls

Współautor książki: Rozluźnianie powięziowe dla równowagi strukturalnej 

Przedmowa Thomas Myers

Szybki Podgląd

Wydanie II rozszerzone

James Earls i Thomas Myers

Szybki Podgląd

DNO MIEDNICY-ciąża,poród,połóg, ANATOMIA I ĆWICZENIA

Szybki Podgląd